Workshopy

Půldenní a celodenní programy na vybraná témata. Praktické workshopy hravou formou. Vždy postavené na míru Vašim potřebám.

Leadership ve 21. století

Dynamika změn napříč obory je dnes tak vysoká, že je pro nás kolikrát náročné ji sledovat, natož se jí přizpůsobit nebo být dokonce iniciátory pro další vývoj. Jak je to v této souvislosti s principy leadershipu? Jsou nějaké neměnné principy, kterých je vhodné se držet? A co všechno má umět správný leader pro 21. století, aby své lidi a firmu bezpečně provedl touto turbulentní dobou?

Týmová chemie 2.0

Součástí života každého z nás je působení v týmu. A ze zkušenosti víme, že někde to funguje lépe a jinde bohužel vůbec. Co se tedy dá dělat, když chci namíchat ten pomyslný lektvar, který zajistí tu správnou týmovou chemii? Aneb co je tím tajemstvím, které dělá z dobrých týmů ty skvělé?

Otevřená komunikace a konflikt

Základem zdravého fungování týmů je otevřená komunikace. Jak ale dosáhnout toho, aby se mohla otevřeně komunikovat všechna témata, a přitom jste se dokázali vyhnout obvyklým potížím? A jaké místo má v týmu, ale i v životě konflikt? Měli bychom se mu vyhýbat za každou cenu, nebo ho naopak občas i vyhledávat?

Co je doopravdy možné?

Až příliš často se díváme na svět pouze optikou svých vlastních nebo zprostředkovaných zkušeností. Tím jsme ale schopni dohlédnout pouze na to, co je pravděpodobné, ne však na to, co je opravdu možné. Jak se otevřít možnostem, kde i já mohu být schopen dělat věci, které mi přijdou nereálné? A co mi k tomu může říci moje vlastní tělo?

Talent vs. trénink

„Tohle bych já nedokázal.“ „Ten to má od pánaboha.“ „Takhle promrhat svůj talent.“ Kolikrát už jste něco podobného slyšeli, nebo dokonce pronesli sami? A jak to tedy ve skutečnosti je? Nemohli byste dělat také něco takového? A nejde tomu talentu od pánaboha nějak pomoci? Co tedy dělat, abych objevil svůj potenciál a mohl jej každý den více objevovat? A naposledy, co je tedy důležitější, talent nebo trénink?

Budování návyků

Tvoříme si své návyky, které nás dále utváří. Prakticky každý náš den a přeneseně i náš život je souborem našich pravidelných návyků. Ty nám mohou být prospěšné, nebo být těmi pomyslnými klacky, které si sami házíme pod nohy. Jak mít své návyky pod kontrolou, utvářet si nové prospěšné a zbavovat se těch škodlivých?