Reference

Co o mně říkají?

Pavel má za sebou silnou sportovní kariéru. Jeho vytrvalost, nasazení a osobní potřeba na sobě pracovat sportovně i osobně je inspirující. Proto si může dovolit s ostatními sdílet, jak si v životě určit co je důležité a co důležité není, a že osobní spokojenost se dostaví, když na tom jeden maká. Mít možnost poslechnout si kapitána národního týmu se většinou vyplatí :).

Zdeněk Suchitra
CEO CSEE Smurfit Kappa

Pavel Pumprla je velmi inspirativní speaker, který svým vystoupením dokáže nejen pobavit, ale také předat hlubší poselství. Zajímavými příklady a osobní zkušeností ukazuje na paralely mezi leadershipem ve sportu a v managerské práci. Posluchače dokáže zaujmout i zapojit.

Kristýna Šimonová
COO Wunderman Thompson

Interní distribuce UNIQA si Pavla na svá setkání pozvala opakovaně, jelikož se jedná o člověka, který svým vlastním příběhem velmi úspěšného a netradičně smýšlejícího sportovce dokáže motivovat a inspirovat posluchače z řad obyčejných pracujících lidí. Děkujeme a těšíme se na další setkání!

Robin Dejmek
UNIQA – director of internal distribution

Pavel u nás ve VCCP byl na inspirativní snídani. Účast týmu byla rekordní. Všichni byli velmi zvědaví, jak řeční takový profesionální sportovec!? Kromě skvělých myšlenek a ponaučení, které Pavel podložil zajimavými zážitky ze života i své profesionální kariéry, tak protkal svoje vystoupení chvílemi na zamyšlení. Užili jsme si také spoustu legrace a zdrželi Pavla svými dotazy a otázkami na tělo. Dokázal nás provést nelehkými tématy tak lehce, jak vypadá profi basketbalista s míčem v ruce. Děkujeme moc Pavle, myslím, že na Tvé rady a triky budeme vzpomínat dlouho.

Vedrana Ajdin Stříbrná             MarComm & HR manager VCCP

"S Pavlem jsme spolupracovali v rámci interní aktivity zaměřené na rozvoj Leaderů skupiny E.ON. Cílem hodinové přednášky bylo uvědomit si důležité aspekty komunikace zejména ve vypjatých stresových situacích, kde je možné najít paralely s významným utkáním basketbalové reprezentace. Myslím, že se podařilo společné zadání naplnit a Pavel svým přirozeným a osobitým způsobem přinesl užitečnou inspiraci, kterou si kolegové mohli odnést do svých profesních životů."

Milan Balun

Head of L&D, E-ON

Přednáška Pavla Pumprly byla úžasná! Jeho inspirativní příběh a zkušenosti jako bývalého basketbalisty dodaly této přednášce úžasný rozměr. Již od samého začátku měl schopnost zapojit všechny účastníky do tématu leadershipu a růstu, a to díky jeho osobním příkladům a příběhům z profesionálního sportu. Bylo to nejen poučné, ale také velmi motivační. Přednáška nám ukázala, jak lze získat cenné dovednosti pro úspěch nejen v basketbalu, ale i v životě. Doporučil bych tuto přednášku každému, kdo hledá inspiraci a chtěl by se dozvědět více o tom, jak dosáhnout vynikajícího leadershipu a osobního růstu.

Šárka Tvrdíková

specialista firemní kultury, ORLEN Unipetrol