Business consulting

Mých více než 20 let zkušeností ze světa profesionálního sportu v kombinaci s dlouholetým vysokoškolským studiem mi poskytlo účinné spojení teoretických znalostí a praktických dovedností. Právě sportovní prostředí mi bylo skvělým "hřištěm" k absolvování mnoha lekcí z oblasti osobního rozvoje, leadershipu a fungování týmů. Díky této kombinaci Vás dnes mohu osobitě provést očekávanými výzvami a pomoci Vám převést nabyté znalosti do praxe.

Ve spolupráci s firmou Valigura Consulting and Management připravujeme speciální manažerské programy pro posílení schopnosti zvládat tlak a nečekané změny.

Mentální odolnost

Zvládání změn

Práce s energií

Na fyzický výkon musíme tělo poctivě připravovat. Ale co na mentální výkon, který každý den podáváme? Je možné se i na něj nějak připravovat?

Změny se na nás valí ze všech stres. Dá se na ně vůbec nějak připravit? Nebo je to jen o tom je zkrátka nějak přežít? Nebo je dokonce možné změný vítat?

Jak do toho všeho zapadá energie? Jakou roli hraje v našich životech? A hlavně, co to vůbec energie je a je možné s ní nějak efektivně pracovat?