Můj příběh

Profesionální basketbalista

20 let ve světě profesionálního sportu včetně role kapitána českého národního týmu.

Inspirativní řečník

Předávání inspirace a lekcí ze světa sportu, ve firmách, na konferencích, ve školách.

Business konzultant

Speciální manažerské programy pro posílení schopnosti zvládat tlak a nečekané změny.

Profesionální basketbalista

Posledních 20 let jsem strávil ve světě profesionálního sportu, včetně 10 let v reprezentaci, kde jsem v posledních letech zastával i funkci kapitána, včetně účasti na úspěšném Mistrovství světa v Číně v roce 2019.

Inspirativní řečník

Směrem ke konci své aktivní kariéry jsem začal cítit potřebu se podělit o svůj příběh, který věřím, že může být pro mnohé lidi inspirací. Jezdím proto po konferencích, školách, firmách a dalších institucích a snažím se v tom svém příběhu vypíchnout zajímavé momenty a životní lekce, které mohou být užitečné i mimo sport.

Business consultant

Mé působení ve firmách při inspirativních a motivačních přednáškách mě postupně dovedly přes pořádání celodenních kurzů a workshopů až do oblasti business consultingu. V něm ve spolupráci s firmou Valigura Consulting and Management připravujeme speciální manažerské programy pro posílení schopnosti zvládat tlak a nečekané změny.

Manžel a táta

Říká se, že to, kdo jsme nejvíce ovlivňují lidé v našem nejbližším okolí a nikdo mi není bližší než moje rodina. Vůbec netuším, kým bych byl bez mé manželky a v posledních letech to stejné platí i o našich třech dětech. Spoustu lekcí, které potom využívám ve své práci v prostředí byznysu tak čerpám nejen ze sportu, ale i z fungování svého rodinného týmu.